YVES SAINT LAURENT Black Opium Neon EDP

Availability: На залиха

YVES SAINT LAURENT Black Opium Neon EDP YVES SAINT LAURENT Black Opium Neon EDP 75 ml
ден 5.660,00

Black Opium Neon е ориентален ванила мирис за жени лансиран во 2019 година. Горните ноти се питахаја, мандарина и цитрон; во средните ноти се цвет од портокал, кафе и јасмин, а во основните ванила и мошус.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Dragon fruit, Mandarin orange, Citron
  • Средни: Orange blossom, Jasmine sambac, Hibiscus absolute
  • Основни: Coffee, Vanilla absolute, Virginia cedar, White musk

Black Opium Neon е ориентален ванила мирис за жени лансиран во 2019 година. Горните ноти се питахаја, мандарина и цитрон; во средните ноти се цвет од портокал, кафе и јасмин, а во основните ванила и мошус.

Дополнителни информации

Шифра YSLBLACKOPIUMNEON
Земја на потекло Франција
Марка Yves Saint Laurent
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.