YVES SAINT LAURENT L'Homme Sport EDT

Availability: На залиха

YVES SAINT LAURENT L'Homme Sport EDT YVES SAINT LAURENT L'Homme Sport EDT 40 ml
ден 2.720,00
YVES SAINT LAURENT L'Homme Sport EDT YVES SAINT LAURENT L'Homme Sport EDT 60 ml

Нема на залиха

ден 2.900,00
YVES SAINT LAURENT L'Homme Sport EDT YVES SAINT LAURENT L'Homme Sport EDT 100 ml

Нема на залиха

ден 3.880,00

YSL L'Homme Sport претставува "незапирлив" мирис, експлозивна енергија и приказна за човекот кој е секогаш во движење. Опишан е како магнетна и страствена мешавина на свежината на дрвјата со бран на цитрусни ноти во врвот и сензуален траг на килибар во основата.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

 • Горни: Aldehydes, Bergamot, Verbena
 • Средни: Elemi resin, Cardamom
 • Основни: Amber, Cedar

Дополнителни информации

Земја на потекло Франција
Марка Yves Saint Laurent
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Свежи, Цитрусни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 120 денари. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

5
1рангирање
5 ☆
1
4 ☆
0
3 ☆
0
2 ☆
0
1 ☆
0
Дадете ваше мислење
Најкорисни мислења за производот од купувачи
 • 1 од 1 сметаат дека ова мислење е корисно

  YSL sport

  Odlican parfem! Brza isporuka, sjajna komunikacija, veoma profesionalan odnos.

  Од на

  Коментирајте
  Дали ова мислење беше корисно за вас?

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.