YVES SAINT LAURENT La Nuit de L'Homme Le Parfum

Availability: Нема на залиха

YVES SAINT LAURENT La Nuit de L'Homme Le Parfum YVES SAINT LAURENT La Nuit de L'Homme Le Parfum 100 ml
ден 5.310,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

 • Горни: Aniseed, Bergamot, Pepper
 • Средни: Fruits, Labdanum, Lavender
 • Основни: Patchouli, Vanilla, Vetiver

Дополнителни информации

Шифра YSLNUIPAR
Земја на потекло Франција
Марка Yves Saint Laurent
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Слатки, Зачинести

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

5
1рангирање
5 ☆
1
4 ☆
0
3 ☆
0
2 ☆
0
1 ☆
0
Дадете ваше мислење
Најкорисни мислења за производот од купувачи
 • 0 од 0 сметаат дека ова мислење е корисно

  Ноќна магија

  Парфемов е нешто најспецифично и најкарактерно што сум помирисал до сега!

  Од на

  Коментирајте
  Дали ова мислење беше корисно за вас?

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.