YVES SAINT LAURENT Y for Men EDP

Availability: Нема на залиха

YVES SAINT LAURENT Y for Men EDP YVES SAINT LAURENT Y for Men EDP 60 ml
ден 4.740,00

Парфем за генерацијата Y (80ти и 90ти). Y претставува баланс помеѓу силата и свежината.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, Ginger, Apple
  • Средни: Sage, Juniper berry, Geranium absolute
  • Основни: Amberwood, Frankincense, Tonka bean

Парфем за генерацијата Y (80ти и 90ти). Y претставува баланс помеѓу силата и свежината.

Дополнителни информации

Шифра YSLYEDP
Земја на потекло Франција
Марка Yves Saint Laurent
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Слатки, Свежи

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.