YVES SAINT LAURENT Y for Men EDT

Availability: На залиха

YVES SAINT LAURENT Y for Men EDT YVES SAINT LAURENT Y for Men EDT 60 ml
ден 3.990,00
YVES SAINT LAURENT Y for Men EDT YVES SAINT LAURENT Y for Men EDT 100 ml

Нема на залиха

ден 5.600,00

Парфем за генерацијата Y (80ти и 90ти). Y претставува баланс помеѓу силата и свежината.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, Ginger, Apple
  • Средни: Sage, Juniper berry, Geranium absolute
  • Основни: Amberwood, Frankincense, Tonka bean

Парфем за генерацијата Y (80ти и 90ти). Y претставува баланс помеѓу силата и свежината.

Дополнителни информации

Земја на потекло Франција
Марка Yves Saint Laurent
Тип Тоалетна вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Слатки, Свежи

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 120 денари. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.