ALFAPARF PRECIOUS NATURE ДОЛГА И ПРАВА КОСА - МАСЛО ЗА РАСЧЕШЛУВАЊЕ 100 ml.

ден 1.320,00

Availability: На залиха

Прихранувачко масло помага за заштита од влага и за расчешлување на косата, и дава одличен сјај и ја прави мека како свила. Го намалува времето на сушење и стилизирање. Збогатен со масло од бодликава круша (опунција) и екстакт од портокал за мека, блескава и лесна коса.
100% природни состојки (НЕ СОДРЖИ сулфати, парабени, парафини, минерални масла, синтетички обојувачи, алергени состојки).
Начин на употреба: Се нанесува рамномерно по целата должина на влажна или сува коса. За поинтензивни ефекти и контрола на волуменот, се нанесува на сува коса, се остава да делува 5 минути, а потоа се измива.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Прихранувачко масло помага за заштита од влага и за расчешлување на косата, и дава одличен сјај и ја прави мека како свила. Го намалува времето на сушење и стилизирање. Збогатен со масло од бодликава круша (опунција) и екстакт од портокал за мека, блескава и лесна коса. 100% природни состојки (НЕ СОДРЖИ сулфати, парабени, парафини, минерални масла, синтетички обојувачи, алергени состојки). Начин на употреба: Се нанесува рамномерно по целата должина на влажна или сува коса. За поинтензивни ефекти и контрола на волуменот, се нанесува на сува коса, се остава да делува 5 минути, а потоа се измива.

Дополнителни информации

Шифра 030492
Земја на потекло Италија
Марка Alfaparf
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.