CALVIN KLEIN Reveal EDP

Availability: На залиха

CALVIN KLEIN Reveal EDP CALVIN KLEIN Reveal EDP 50 ml

Нема на залиха

ден 2.530,00
CALVIN KLEIN Reveal EDP CALVIN KLEIN Reveal EDP 100 ml
ден 2.880,00

Reveal е цветен, дрвенест, мошусен мирис за жени. Најавен како сензуален ориенталец, мирис на исончана кожа и морска сол.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Salt, Pink pepper, Black pepper, White pepper
  • Средни: Florentine iris, Ambergris, Solar accord
  • Основни: Sandalwood, Cashmeran, Vetiver

Reveal е цветен, дрвенест, мошусен мирис за жени. Најавен како сензуален ориенталец, мирис на исончана кожа и морска сол.

Дополнителни информации

Шифра CAKREV
Земја на потекло Соединети Американски Држави
Марка Calvin Klein
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Слатки, Зачинести

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.