CAROLINA HERRERA Bad Boy EDT

Availability: На залиха

CAROLINA HERRERA Bad Boy EDT CAROLINA HERRERA Bad Boy EDT 50 ml
ден 4.250,00
CAROLINA HERRERA Bad Boy EDT CAROLINA HERRERA Bad Boy EDT 100 ml
ден 4.980,00

Bad Boy е ориентален, зачинест мирис за мажи, претставен во 2019 година. Парфем со впечатливи карактеристични ноти на бергамот, црн и бел бибер, кедар и жалфија. Креација е на Quentin Bisch и Lousie Turner.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Black pepper, White pepper, Italian green bergamot
  • Средни: Cedarwood, Sage
  • Основни: Tonka bean, Cocoa absolute

Bad Boy е ориентален, зачинест мирис за мажи, претставен во 2019 година. Парфем со впечатливи карактеристични ноти на бергамот, црн и бел бибер, кедар и жалфија. Креација е на Quentin Bisch и Lousie Turner.

Дополнителни информации

Шифра CHRBADBOY
Земја на потекло Шпанија
Марка Carolina Herrera
Тип Тоалетна вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Слатки, Свежи

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.