CAROLINA HERRERA Good Girl EDP

Availability: На залиха

CAROLINA HERRERA Good Girl EDP CAROLINA HERRERA Good Girl EDP 50 ml
ден 4.860,00
CAROLINA HERRERA Good Girl EDP CAROLINA HERRERA Good Girl EDP 3x20 ml

Нема на залиха

ден 4.510,00
CAROLINA HERRERA Good Girl EDP CAROLINA HERRERA Good Girl EDP 80 ml

Нема на залиха

ден 5.790,00
CAROLINA HERRERA Good Girl EDP CAROLINA HERRERA Good Girl EDP 150 ml

Нема на залиха

ден 7.590,00

Carolina Herrera го најави премиерното издание на новиот женски мирис на пазарот, во септември 2016 година. Секси-ориентален, ироничнo именуван Good Girl, кој порачува #goodtobebad. Најавен е како иновативна и опојна комбинација со двоен карактер. Заштитно лице на парфемот е манекенката Karlie Kloss.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, Lemon
  • Средни: Tuberose, Bulgarian rose, Jasmine sambac, Orange blossom, Praliné, Cinnamon
  • Основни: Roasted tonka bean, Cocoa, Sandalwood, Cedarwood, Cashmere, Patchouli, Amber, Musk

Carolina Herrera го најави премиерното издание на новиот женски мирис на пазарот, во септември 2016 година. Секси-ориентален, ироничнo именуван Good Girl, кој порачува #goodtobebad. Најавен е како иновативна и опојна комбинација со двоен карактер. Заштитно лице на парфемот е манекенката Karlie Kloss.

Дополнителни информации

Шифра CHRGOODGIRL
Земја на потекло Франција
Марка Carolina Herrera
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.