DAVIDOFF The Brilliant Game EDT

Availability: На залиха

DAVIDOFF The Brilliant Game EDT DAVIDOFF The Brilliant Game EDT 100 ml
ден 2.200,00

The Briliant Game од Davidoff е ориентален-дрвенест мирис за мажи, претставен во 2014 година. Davidoff го лансира The Game во 2012 година, инспириран од игрите на среќа, со дизајн на шишето кој потсетува на жетоните за покер. The Game Intense е претставен година дена подоцна. Во зимата, 2014 година колекцијата добива нов член со нов мирис - The Briliant Game. Најавен е како жежок и опоен мирис за харизматични мажи. Парфемот е креација на парфимерот Jacques Huclier.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Americano cocktail
  • Средни: Cedar, Orange blossom
  • Основни: Tonka bean

The Briliant Game од Davidoff е ориентален-дрвенест мирис за мажи, претставен во 2014 година. Davidoff го лансира The Game во 2012 година, инспириран од игрите на среќа, со дизајн на шишето кој потсетува на жетоните за покер. The Game Intense е претставен година дена подоцна. Во зимата, 2014 година колекцијата добива нов член со нов мирис - The Briliant Game. Најавен е како жежок и опоен мирис за харизматични мажи. Парфемот е креација на парфимерот Jacques Huclier.

Дополнителни информации

Шифра DVFTBG
Земја на потекло Швајцарија
Марка Davidoff
Тип Тоалетна вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Слатки, Дрвени

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.