EVELINE СОС МАСКА ЗА ЛИЦЕ 5во1 ДИЈАМАНТ И 24К ЗЛАТО 7 ml.

ден 50,00

Availability: Нема на залиха

Маска за подмладување на лицето со дијамант и 24К злато 5во1 базирана на уникатен состав од активни состојки кои одлично се грижат за зрелата, сува и уморна кожа. Високо концентрирана формула богата со дијамант, 24К злато и уникатна комбинација од активни состојки кои го подмладуваат и нежно го осветлуваат тенот на кожата. Нуди интензивна хидратација, ја измазнува кожата и ја прави еластична. Ги пополнува и намалува брчките. Ја подобрува густината, цврстината и еластичноста на кожата.
Начин на употреба: Нанесете ја маската на чисто лице, врат и деколте. Избегнувајте го делот околу очите. По 10-15 минути отстранете ги остатоците од кремата со козметичка вата. Користете 1-3 пати неделно, според потребите.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Маска за подмладување на лицето со дијамант и 24К злато 5во1 базирана на уникатен состав од активни состојки кои одлично се грижат за зрелата, сува и уморна кожа. Високо концентрирана формула богата со дијамант, 24К злато и уникатна комбинација од активни состојки кои го подмладуваат и нежно го осветлуваат тенот на кожата. Нуди интензивна хидратација, ја измазнува кожата и ја прави еластична. Ги пополнува и намалува брчките. Ја подобрува густината, цврстината и еластичноста на кожата. Начин на употреба: Нанесете ја маската на чисто лице, врат и деколте. Избегнувајте го делот околу очите. По 10-15 минути отстранете ги остатоците од кремата со козметичка вата. Користете 1-3 пати неделно, според потребите.

Дополнителни информации

Шифра 400583
Земја на потекло Полска
Марка Eveline
Милилитража Нема
Тип Нема
Сезона Нема
Мирисна група Нема

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.