GIVENCHY Irresistible EDP

Availability: На залиха

GIVENCHY Irresistible EDP GIVENCHY Irresistible EDP 80 ml
ден 5.290,00

Irresistible е најавен како цветно-дрвенест и овошен женски мирис кој игра со контрастот помеѓу две спротивности: претрупан акорд од роза и сјајна дрвенеста нота. Претставен е во 2020 година, а е креација на парфимерите Fanny Bal, Dominique Ropion и Anne Flipo.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Blackcurrant, Rose water
  • Средни: Damask rose, Iris
  • Основни: Virginia cedar, White musk

Irresistible е најавен како цветно-дрвенест и овошен женски мирис кој игра со контрастот помеѓу две спротивности: претрупан акорд од роза и сјајна дрвенеста нота. Претставен е во 2020 година, а е креација на парфимерите Fanny Bal, Dominique Ropion и Anne Flipo.

Дополнителни информации

Шифра GIVIRRGIV
Земја на потекло Франција
Марка Givenchy
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Овошни

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.