GUESS Seductive EDT

Availability: На залиха

GUESS Seductive EDT GUESS Seductive EDT 75 ml
ден 2.140,00

Guess го лансира Seductive во 2010 година. Мирисот го креира Veronique Nyberg од ноти на бергамот, црна рибизла, крушка, јасмин, цвет од портокал, корен од ирис, ванила и кашмир.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, Pear, Black currant
  • Средни: Jasmine, Orange blossom, Iris
  • Основни: Cashmere wood, Vanilla, Frankincense

Дополнителни информации

Шифра GUESED
Земја на потекло Шпанија
Марка Guess
Тип Тоалетна вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.