HERMES Twilly d'Hermes Eau Poivree EDP

Availability: На залиха

HERMES Twilly d'Hermes Eau Poivree EDP HERMES Twilly d'Hermes Eau Poivree EDP 50 ml
ден 5.040,00
HERMES Twilly d'Hermes Eau Poivree EDP HERMES Twilly d'Hermes Eau Poivree EDP 85 ml
ден 5.790,00

Twilly Eau Poivrée патува од кожата до умот, живописно и кристално чисто. Три нови материјали ја сочинуваат неговата сензуалност: живописната и обилна топлина од розов бибер, тинејџерска свежина на нежна роза и волшебното пачули. Нивните основи се испреплетуваат, ткаејќи ја невидливата мрежа што ги поврзува Hermes девојките едни со други.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Pink pepper, Rose, Patchouli
  • Средни:
  • Основни:

Twilly Eau Poivrée патува од кожата до умот, живописно и кристално чисто. Три нови материјали ја сочинуваат неговата сензуалност: живописната и обилна топлина од розов бибер, тинејџерска свежина на нежна роза и волшебното пачули. Нивните основи се испреплетуваат, ткаејќи ја невидливата мрежа што ги поврзува Hermes девојките едни со други.

Дополнителни информации

Шифра HERTWILLY
Земја на потекло Франција
Марка Hermes
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Цветни, Зачинести

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.