MANCERA Black Gold EDP

Availability: Нема на залиха

MANCERA Black Gold EDP MANCERA Black Gold EDP 120 ml
ден 5.570,00

Black Gold е кожен мирис за мажи, креиран од Pierre Montale. Горните ноти се лаванда, цимет, морско оревче, цитрус; средните ноти се темјанушка, јасмин, морски ноти, лисја од пачули и роза; основните ноти се кожа, дрвени ноти, бел мошус, килибар и ветивер.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Citrus fruits, Nepalese oud, Lavender, Cinnamon, Nutmeg
  • Средни: Egyptian jasmine, Violet, Rose, Marine notes, Patchouli
  • Основни: Vetiver, Woody notes, Leather, Amber, White musk

Black Gold е кожен мирис за мажи, креиран од Pierre Montale. Горните ноти се лаванда, цимет, морско оревче, цитрус; средните ноти се темјанушка, јасмин, морски ноти, лисја од пачули и роза; основните ноти се кожа, дрвени ноти, бел мошус, килибар и ветивер.

Дополнителни информации

Шифра MCRBG
Земја на потекло Франција
Марка Mancera
Тип Парфимирана вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Слатки, Зачинести

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.