VALENTINO Valentina EDP

Availability: Нема на залиха

VALENTINO Valentina EDP VALENTINO Valentina EDP 30 ml
ден 2.940,00
VALENTINO Valentina EDP VALENTINO Valentina EDP 50 ml
ден 3.700,00
VALENTINO Valentina EDP VALENTINO Valentina EDP 80 ml
ден 4.600,00

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Bergamot, White Alba truffle
  • Средни: Strawberry, Jasmine, Orange blossom, Tuberose
  • Основни: Amber, Vanilla, Cedarwood

Дополнителни информации

Шифра VALVAL
Земја на потекло Италија
Марка Valentino
Тип Парфимирана вода
Сезона пролет/лето
Мирисна група Цветни, Слатки

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија БЕСПЛАТНО за секоја нарачка над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката изнесува 150 денари. Нарачките направени до 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака истиот ден. Останатите направени по 14:00 часот, ќе бидат предадени на курирот за испорака наредниот ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.