YVES SAINT LAURENT La Nuit de L'Homme EDT

Availability: На залиха

YVES SAINT LAURENT La Nuit de L'Homme EDT YVES SAINT LAURENT La Nuit de L'Homme EDT 40 ml

Нема на залиха

ден 2.270,00
YVES SAINT LAURENT La Nuit de L'Homme EDT YVES SAINT LAURENT La Nuit de L'Homme EDT 60 ml
ден 3.740,00
YVES SAINT LAURENT La Nuit de L'Homme EDT YVES SAINT LAURENT La Nuit de L'Homme EDT 100 ml

Нема на залиха

ден 4.680,00

Yves Saint Laurent го претставува La Nuit de l`Homme во март 2009 година, најавен како парфем на контраст и тензија.

Боцата е темна и моќна, како да ги најавува силните состојки кои ги носи парфемот во себе.

Put your Static Block here.

Опис на производот

Мирисни ноти

  • Горни: Cardamom
  • Средни: Bergamot, Lavender, Cedar
  • Основни: Amber, Caraway, Vetiver

Дополнителни информации

Земја на потекло Франција
Марка Yves Saint Laurent
Тип Тоалетна вода
Сезона есен/зима
Мирисна група Слатки, Зачинести

Корисни информации

Препорачуваме пред да направите нарачка да го погледнете делот за Корисни Информации и делот за Испорака.

Испорака: Fragrance.mk ќе го испорача вашиот парфем промотивно насекаде низ Македонија, БЕСПЛАТНО. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден. Неработни денови се Сабота, Недела и државни празници. Повеќе

Враќање: Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот. Повеќе

Оригинални производи: Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Повеќе

Рејтинг и мислења за производот

Кажете ни што мислите за производот

Тагови за производот

Внесете таг

Користете празно место за да ги одвоите таговите. Користете (') за фрази.